sobota, 25 listopada 2017, 12:00

,,Zagraj w piłkę z mikołajem'' - II, III i V miejsce młodzików MKS Bieszczady w Zagórzu.

Młodzicy MKS Bieszczady wzięli udział w turnieju ,,Zagraj w piłkę z Mikołajem'' w Zagórzu. Nasza drużyna pokazała się z bardzo dobrej strony, prezentując szeroki wachlarz swoich umiejętności, co zaowocowało zajęciem wysokich lokat w turnieju.

25 listopada 2017 r. Młodziki 2005r. MKS Bieszczady zajęli III miejsce. Najlepszym strzelcem MKS Bieszczady został Marek Pitera.

2 grudnia 2017 r. Młodziki 2007r. MKS Bieszczady zajęli II miejsce. Filip Zoszczak został najlepszym bramkarzem turnieju.

3 grudnia 2017 r. Młodziki 2008 r. MKS Bieszczady zajęli V miejsce. Mateusz Czyż został królem strzelców z 5 bramkami na koncie.