środa, 27 grudnia 2017, 19:23

Nowy sztab szkoleniowy drużyny seniorów

Wraz z końcem rundy jesiennej Piotr Badowicz przestał pełnić funkcję pierwszego trenera drużyny seniorów. Końcem grudnia poznaliśmy nazwiska nowego sztabu szkoleniowego.

Od 1 stycznia drużynę seniorów MKS Bieszczady poprowadzi duet trenerski- Krzysztof Łoch (jako pierwszy trener) oraz Bogdan Kwaśnik (jako drugi trener grający). Jednocześniej obaj trenerzy będą pod swoją opieką mieli drużyny młodzieżowe i dziecięce MKS Bieszczady- Krzysztof Łoch pozostanie nadal trenerem drużyny juniorów, zaś Bogdan Kwaśnik drużyny zaków III.

W przeszłości zarówno K. Łoch, jak i B. Kwaśnik pełnili rolę trenerów drużyny seniorów. Obaj trenerzy od początku swojej kariery zawodniczej i trenerskiej są związani z Ustrzykami Dolnymi, co miało duże znaczenie w powierzeniu drużyny seniorów przed decydującą o awansie rundą wiosenną. W ostatnią sobotę odbyło się spotkanie zawodników z Zarządem Klubu oraz trenerami. Cel przed drużyną pozostał ten sam- awans do Klasy Okręgowej. Przed rundą wiosenną żaden z zawodników nie zadeklarował zmiany barw klubowych, a dodatkowo Zarząd oraz sztab szkoleniowy pracują nad tym, aby wzmocnić drużynę.

W najbliższym czasie podany zostanie terminarz sparingów drużyny seniorów MKS Bieszczady.