Miejski Klub Sportowy
BIESZCZADYUstrzyki Dolne

Wyniki spotkań
Sezon 2017/2018 - runda jesienna
(Seniorzy)

11. kolejka
2017-10-15, 15:30
MKS Bieszczady
5 : 0
Orkan Markowce

1-0 F. Fundanicz 1 min.
2-0 Bilański 14 min.
3-0 Szczygieł 49 min.
4-0 Jacenkiw 51 min.
5-0 Jakiel 89 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski - Ożog, Hańczyk, Wróbel, Kubacki- Bilański, Demkowski (75. Sałosz), F. Fundanicz (19. Szczygieł), Kwaśnik - Jacenikiw (57. Jajko), Jakiel

10. kolejka
2017-10-08, 15:30
Szarotka Nowosielce
1 : 0
MKS Bieszczady

 

MKS Bieszczady: Sadnicki - Ożog, Hańczyk, Wróbel (78. Matiasik), Kubacki- Bilański, Demkowski, Szczygieł (64. Kisilewicz), Kwaśnik - Jajko, Sałosz (46. Fundanicz)

 

9. kolejka
2017-10-01, 15:30
MKS Bieszczady
5 : 1
Bukowianka Bukowsko

1-0 Jajko 6 min.
2-0 Hańczyk 9 min.
3-1 Jajko 53 min.
4-1 Bilański 65 min.
5-1 Jacenikw 68 min.

MKS Bieszczady: Sadnicki - Ożog, Hańczyk, Wróbel, Kubacki- Bilański, Demkowski, F. Fundanicz, Kwaśnik - Jajko (59. Sałosz), Jacenikiw

8. kolejka
2017-09-24, 15:30
Lotniarz Bezmiechowa
1 : 2
MKS Bieszczady

1-0 P. Fundanicz 24 min.
2-0 P. Fundanicz 56 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski- Ożog, Hańczyk, Wróbel, Kubacki- Bilański, Demkowski, Korczyński (49. Szczygieł), P. Fundanicz, Kwaśnik - Jajko (90+3. Kisilewicz)

7. kolejka
2017-09-17, 16:30
MKS Bieszczady
2 : 1
Victoria Pakoszówka

1-0 Bilański 77 min.
2-1 Ożóg 90+5 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski- Ożog, Hańczyk, Wróbel, Kubacki- Bilański, F.Fundanicz, Korczyński, Sałosz (53. Szczygieł), Jakiel - Jacenkiw (62. Jajko)

6. kolejka
2017-09-10, 16:30
Szarotka Uherce
2 : 1
MKS Bieszczady

MKS Bieszczady: Sadnicki - Ożog, Hańczyk, Wróbel (26. Szczygieł), Kubacki, Demkowski, F.Fundanicz, Jakiel, Jacenkiw, Sałosz, Korczyński

5. kolejka
2017-09-03, 16:30
LKS Długie
3 : 3
MKS Bieszczady

1-0 Jakiel 24 min.
2-0 Jacenkiw 28 min.
3-0 Demkowski 52 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski - Ożog, Hańczyk, Wróbel (88. Sałosz), Kubacki, Bilański (72. Fundanicz K.), Demkowski, F.Fundanicz, Korczyński,  Jacenkiw (75. Jajko), Jakiel

1. kolejka (przełożony na inny termin)
2017-08-31, 17:00
LKS Sanovia Lesko
1 : 2
MKS Bieszczady

1-1 Jakiel 30 min.
1-2 Jacenkiw 49 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski- Ożog, Hańczyk, Wróbel, Kubacki- Bilański, Demkowski, F.Fundanicz (89. Sałosz), Różycki (46. Korczyński), Jakiel (88. Jajko)- Jacenkiw.

W trakcie II połowy drużyna MKS Bieszczady nie wykorzystała rzutu karnego. W doliczonym czasie gry M. Bilański otrzymał drugą żółtą kartkę i w konsekwencji czerwoną kartkę. W pierwotnym terminie mecz nie odbył się z powodu zalanego boiska w Lesku.

4. kolejka
2017-08-27, 16:30
MKS Bieszczady
8 : 0
LKS Zarszyn

1-0 Jacenkiw 2 min.
2-0 Bilański 12 min. (karny)
3-0 Jakiel 30 min.
4-0 Jacenkiw 52 min.
5-0 Jacenkiw 53 min. (karny)
6-0 Jacenkiw 59 min.
7-0 Wróbel 64 min.
8-0 Jakiel 87 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski- Korczyński (75. Szczygieł), Ożóg, Hańczyk, Kubacki- Wróbel (65. K.Fundanicz), Bilański, Demkowski, F.Fundanicz- Jakiel, Jacenkiw (72. Jajko).

3. kolejka
2017-08-19, 16:30
LKS II Pisarowce
1 : 2
MKS Bieszczady

0-1 F.Fundanicz 12 min.
1-1 Sitek 37 min.
1-2 Bilański 90 min. (karny)

MKS Bieszczady: Kalinowski- Kwaśnik, Szczygieł (57. Sałosz), Ożóg, Kubacki (72. Tkacz)- Korczyński, F.Fundanicz, Bilański, Wróbel (72. K. Fundanicz), Demkowski- Jakiel (80. Wiktorski).

2. kolejka
2017-08-15, 16:30
MKS Bieszczady
2 : 1
Orzeł Bażanówka

1-0 Jakiel 30 min.
2-1 Sałosz 76 min.

MKS Bieszczady: Kalinowski- Ożóg, Hańczyk, Szczygieł, Wiktorski (70. Tkacz)- K. Fundanicz (46. Korczyński), Wróbel (76. Sałosz), Jakiel, F. Fundanicz, Bilański- Jacenkiw.



Kolejne spotkania

12. kolejka
2017-10-22, 14:00
LKS Górki
vs
MKS Bieszczady
13. kolejka
2017-10-29, 13:00
MKS Bieszczady
vs
Jawornik Czarna


Tabela wyników

Klasa A 2017/2018, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 11 25 8 1 2 32-12 5 0 0 22-3 3 1 2 10-9
2.  Bukowianka Bukowsko 11 22 7 1 3 40-21 4 0 1 24-8 3 1 2 16-13
3.  Jawornik Czarna 11 21 6 3 2 25-23 3 2 1 15-13 3 1 1 10-10
4.  Szarotka Uherce 11 20 6 2 3 21-16 4 0 1 9-5 2 2 2 12-11
5.  Victoria Pakoszówka 11 19 6 1 4 21-20 5 0 0 10-4 1 1 4 11-16 1 3 1 0 0 2-1
6.  Szarotka Nowosielce 10 19 5 4 1 19-11 4 1 0 13-5 1 3 1 6-6 1 0 0 0 1 1-2
7.  LKS II Pisarowce 11 16 4 4 3 38-27 1 4 1 17-14 3 0 2 21-13
8.  Zgoda Zarszyn 10 15 4 3 3 22-27 3 1 1 12-9 1 2 2 10-18
9.  Orzeł Bażanówka 11 14 4 2 5 23-19 3 1 2 17-10 1 1 3 6-9
10.  Orkan Markowce 11 11 3 2 6 18-33 2 1 3 11-16 1 1 3 7-17
11.  LKS Długie 11 10 2 4 5 15-27 1 3 1 8-10 1 1 4 7-17
12.  Sanovia Lesko 11 9 2 3 6 16-23 2 2 2 11-11 0 1 4 5-12
13.  Lotniarz Bezmiechowa 11 8 1 5 5 19-23 1 2 2 10-11 0 3 3 9-12
14.  LKS Górki 11 1 0 1 10 8-35 0 1 5 5-14 0 0 5 3-21