Miejski Klub Sportowy
BIESZCZADYUstrzyki Dolne

Wyniki spotkań
Sezon 2016/2017 - runda wiosenna
(Seniorzy)

19. kolejka
2017-04-23, 16:30
Sanovia Lesko
0 : 0
MKS Bieszczady

MKS Bieszczady: Kalinowski, Korczyński, Witkorski, Ożóg, Fundanicz K. (39. Piekarski), Fundanicz F., Matiasik (84. Maślak), Żurowski, Zając (68. Fundanicz P.) , Szatkowski, Jacenkiw.

18. kolejka
2017-04-15, 12:00
MKS Bieszczady
1 : 1
Lotniarz Bezmiechowa

1:1 Jacenkiw 91 min

MKS Bieszczady: Sadnicki, Wiktorski, Demkowski, Ożóg, Badowicz (48. Korczyński), Żurowski (65. Fundanicz K.), Fundanicz F., Wróbel (80. Matiasik), Zająć (82. Słotwiński), Szatkowski, Jacenkiw

17. kolejka
2017-04-09, 13:00
Wisłok Sieniawa
0 : 1
MKS Bieszczady

0-1 Zając 36 min

MKS Bieszczady: Sadnicki, Wiktorski,Ożóg, Demkowski, Badowicz (53. Korczyński), Szałankiewicz, Jacenkiw, K. Fundanicz (62. Piekarski), Żurowski, Zając (70. Matiasik), Szatkowski.

16. kolejka
2017-04-02, 15:00
Victoria Pakoszówka
2 : 3
MKS Bieszczady

1-1 Szatkowski 14 min.
2-2 Badowicz 73 min.
2-3 Armata 85 min.

MKS Bieszczady: Sadnicki, Szmyd, Ożóg, Demkowski, Badowicz, F. Fundanicz, Wróbel (17. Matiasik), K. Fundanicz (59. Piekarski), Żurowski (52. Zając), Szatkowski, Armata

15. kolejka (przełożony z rundy jesiennej)
2017-03-26, 15:00
LKS Bukowianka Bukowsko
1 : 1
MKS Bieszczady

0-1 F. Fundanicz

MKS Bieszczady: Sadnicki- Korczyński, Demkowski, Ożóg, Wróbel (84. Szmyd), F.Fundanicz (56. Badowicz), Armata, Szałankiewicz, K.Fundanicz (82. Piekarski)- Szatkowski, Dyląg (46. Żurowski).

14. kolejka (przełożony z rundy jesiennej)
2017-03-19, 13:00
Haczovia Haczów
0 : 1
MKS Bieszczady

0-1 F. Fundanicz

MKS Bieszczady: Sadnicki - Demkowski, Ożóg, Wróbel, WIktorski- Armata, F. Fundanicz, K. Fundanicz (85. Matiasik), Piekarski (75. Korczyński)- Jacenkiw, Szatkowski.



Kolejne spotkania

20. kolejka
2017-04-30, 16:30
MKS Bieszczady
vs
Gimball Tarnawa
21. kolejka
2017-05-03, 16:30
Start Rymanów
vs
MKS Bieszczady
22. kolejka
2017-05-07, 16:30
MKS Bieszczady
vs
Jawornik Czarna
23. kolejka
2017-05-14, 16:30
Orzeł Bażanówka
vs
MKS Bieszczady
24. kolejka
2017-05-21, 16:30
MKS Bieszczady
vs
Płomień Zmiennica
25. kolejka
2017-05-28, 13:00
Błękitni Jasienica Rosielna
vs
MKS Bieszczady
26. kolejka
2017-06-04, 16:30
MKS Bieszczady
vs
Iskra Iskrzynia
27. kolejka
2017-06-11, 11:00
Cisy Jabłonica Polska
vs
MKS Bieszczady
28. kolejka
2017-06-15, 16:30
MKS Bieszczady
vs
Haczovia Haczów
29. kolejka
2017-06-18, 15:00
LKS Zarszyn
vs
MKS Bieszczady
30. kolejka
2017-06-24, 16:30
MKS Bieszczady
vs
LKS Bukowianka Bukowsko


Tabela wyników

Klasa A 2016/2017, grupa: Krosno I
 
RAZEM DOM WYJAZD MECZE BEZPOŚREDNIE
Nazwa M. Pkt. Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki Z. R. P. Bramki M. Pkt. Z. R. P. Bramki
1.  Start Rymanów 19 48 15 3 1 55-13 9 1 0 22-2 6 2 1 33-11
2.  Iskra Iskrzynia 19 39 12 3 4 44-24 7 2 0 25-10 5 1 4 19-14
3.  Bieszczady Ustrzyki Dolne 19 38 11 5 3 32-20 5 2 2 18-9 6 3 1 14-11
4.  LKS Tarnawa 19 37 12 1 6 41-26 6 1 3 23-18 6 0 3 18-8
5.  Victoria Pakoszówka 19 32 9 5 5 28-19 4 3 2 14-8 5 2 3 14-11
6.  Płomień Zmiennica 19 28 8 4 7 28-24 6 3 1 20-9 2 1 6 8-15
7.  Zgoda Zarszyn 19 26 8 2 9 46-36 6 0 3 35-12 2 2 6 11-24 1 3 1 0 0 5-2
8.  Bukowianka Bukowsko 19 26 8 2 9 24-30 5 1 3 14-13 3 1 6 10-17 1 0 0 0 1 2-5
9.  Wisłok Sieniawa 19 24 7 3 9 34-39 2 1 6 13-20 5 2 3 21-19
10.  Orzeł Bażanówka 19 23 7 2 10 26-45 4 1 5 17-25 3 1 5 9-20 1 3 1 0 0 6-3
11.  Sanovia Lesko 19 23 7 2 10 26-35 5 2 3 13-10 2 0 7 13-25 1 0 0 0 1 3-6
12.  LKS Haczów 19 22 7 1 11 22-34 5 0 4 12-12 2 1 7 10-22
13.  Jawornik Czarna 19 20 6 2 11 30-36 4 1 5 19-18 2 1 6 11-18 1 3 1 0 0 1-0
14.  Lotniarz Bezmiechowa 19 20 6 2 11 26-34 3 1 6 14-19 3 1 5 12-15 1 0 0 0 1 0-1
15.  Cisy Jabłonica Polska 19 15 4 3 12 21-49 3 1 5 11-21 1 2 7 10-28
16.  Błękitni Jasienica Rosielna 19 14 4 2 13 24-43 3 1 6 14-17 1 1 7 10-26